23. februára 2021 o 8:37
#3201
Anonym
Emma, rovesnícka poradňa:
Ahoj, Matej, som rada, že si sa nám rozhodol zdôveriť. Situácia, ktorú
popisuješ, sa zdá byť pre teba veľmi náročná. Terajšia doba, strata
blízkeho kontaktu s ľuďmi nikomu z nás neprospieva a je to naozaj
zložité. Oceňujem, ako si sa aj napriek všetkému rozhodol skúšať aj iné
aktivity a dúfam, že ti to vydrží aj dlhšie. Napriek tomu by si sa mohol
o svojich problémoch, alebo len tak všeobecne, porozprávať so svojou
rodinou resp.s ľuďmi, s ktorými si doma. Niekedy nám len prítomnosť
druhého človeka vie veľmi pomôcť. Ak chceš, môžeš sa obrátiť aj na
chat Linky, ktorý je tu pre teba. Držím palce.
