23. februára 2021 o 9:02
#3215
Anonym
Mia, rovesnícka poradkyňa:
Ahoj Dianka, úplne rozumiem tvojej potrebe súkromia a máš na ňu určite
plné právo. No hlavne v tejto dobe, keď sú celé rodiny spolu väčšinu
času zatvorené v 1 domácnosti, je naozaj ťažké nielen si svoje vlastné
súkromie zachovať, ale ho aj nenarúšať druhým, pretože každého hranice
sú rôzne široké. Najjednoduchšie by preto bolo, keby si sa so svojou
rodinou porozprávala a vysvetlila im, že ti je ich správanie nepríjemné a
bola by si rada, keby ste sa dohodli na nejakých pravidlách. Verím, že to
dobre dopadne a držím palce.
