1. marca 2021 o 7:04
#3247
Anonym
Emma, rovesnícka poradňa:
Ahoj, Janka, podľa mňa by bolo najlepšie, ak by si ešte chvíľu
počkala, kým sa mu s niečím zdôveríš. Niekedy sa totiž stane, že sa
zamilujeme len na kratší čas a kvôli okolnostiam a o pár týždňov
neskôr už k tomu druhému nič necítime. Bolo by zlé, ak by si kvôli tomu
stratila priateľstvo. Za ten čas si však môžeš všímať jeho správanie,
možno mu nejako nenápadne naznačiť svoje pocity a tráviť s ním viac
času. A keď si budeš istá svojimi pocitmi a jeho aspoň jemnou
náklonnosťou, môžete sa spolu o tom porozprávať. Držím palce.
