#3247

Anonym

    Emma, rovesnícka poradňa:

    Ahoj, Janka, podľa mňa by bolo najlepšie, ak by si ešte chvíľu
    počkala, kým sa mu s niečím zdôveríš. Niekedy sa totiž stane, že sa
    zamilujeme len na kratší čas a kvôli okolnostiam a o pár týždňov
    neskôr už k tomu druhému nič necítime. Bolo by zlé, ak by si kvôli tomu
    stratila priateľstvo. Za ten čas si však môžeš všímať jeho správanie,
    možno mu nejako nenápadne naznačiť svoje pocity a tráviť s ním viac
    času. A keď si budeš istá svojimi pocitmi a jeho aspoň jemnou
    náklonnosťou, môžete sa spolu o tom porozprávať. Držím palce.