3. marca 2021 o 8:24
#3269
Anonym
Emma, rovesnícka poradňa:
Ahoj, Natália, slová niektorých ľudia môžu naozaj raniť, ale
dôležité je nebrať si ich k srdcu. Často to býva ťažké, keď naozaj
ublížia, no napriek tomu sa pokús čo najviac sa sústrediť na
priateľských ľudí, ktorí ťa majú radi. Pokiaľ sa sama cítiš vo svojom
tele dobre a aj doktorka ti povedala, že tvoja váha je v poriadku, vôbec by
som sa na tvojom mieste vôbec váhou netrápila. Ak ti niekto bude hovoriť
niečo nepekné, môžeš sa skúsiť pre zmenu na nich usmiať a odísť preč,
to často ľudí vyvedie z miery, lebo takú reakciu nečakajú 🙂
Držím palce.
