7. marca 2021 o 22:54
#3335
Anonym
Lea-rovesnícka poradkyňa:
Ahoj Dievča z mesta, nazor na fishnety môže mať každý vlastný podľa
toho z akého uhla pohľadu to berie. Myslim si, že je v poriadku ich nosiť
pokiaľ sa v tom cítiš pohodlne a je len na tebe ako a s čím si to
zladíš. Môžeš to nosiť napriklad pod roztrhané nohavice alebo hoci aj
k sukni alebo kraťasom.
