#3355

Anonym

    Dory:

    :D Som rada.
    Nepripúšťaj si ich slová k sebe blízko. Oni ťa chcú nahnevať.
    NEVŠÍMAJ SI ICH! 🙂 Rob to čo ťa baví, nehanbi sa za nič, a buď len sama
    sebou. A ber trošku ohľad aj na rodičov :). Sú tvoji rodičia a vždy
    aj budú…