Dory:
Som rada. Nepripúšťaj si ich slová k sebe blízko. Oni ťa chcú nahnevať. NEVŠÍMAJ SI ICH! 🙂 Rob to čo ťa baví, nehanbi sa za nič, a buď len sama sebou. A ber trošku ohľad aj na rodičov :). Sú tvoji rodičia a vždy aj budú…