7. marca 2021 o 9:29
#3380
Anonym
Emma, rovesnícka poradňa:
Ahoj, Angie, podľa mňa je najdôležitejšie, aby si sa ty sama
cítila v tom oblečení dobre. Sama viem, že keď sa mi páči to,
čo mám na sebe, moja nálada je lepšie, ako keď si oblečiem niečo,
čo musím. Preto by som sa stále pýtala len samej seba, či to,
čo mám na sebe, je dobré ? Pokiaľ sa ty cítiš v legínach dobre,
nevidím problém, prečo by si ich nemala nosiť
