Emma, rovesnícka poradňa:
Ahoj, Viki, podľa mňa by bolo najlepšie, ak by si sa o tom porozprávala
so svojou mamkou a zvážila návštevu lekára. On ťa vie najlepšie
vyšetriť a následne ti odporučiť, čo robiť a prípadne ti niečo
predpíše. Držím palce 🙂