12. marca 2021 o 18:12
#3419
Anonym
Anonymná:
Ahoj Kika, v živote si si prešla a prechádzaš ťažkými vecami,
v ktorých by nikto nemal zostať sám. Je mi veľmi ľúto, čo musíš
zažívať už od detstva. Nie je v poriadku, keď sa niekto k tebe správa
zle, a určite to nie je tvoja chyba. Viem, že je to nesmierne ťažké, ale
skús požiadať o pomoc. Či už niekoho z rodiny, s kým máš dobrý
vzťah, učiteľku v škole, školského psychológa atď. Posielam ti veľa
lásky a prajem ti veľa šťastia.
