22. marca 2021 o 19:08
#3496
Anonym
Emma, rovesnícka poradňa:
Ahoj, Karolína, po tvojej osobnej zlej skúsenosti nie je vôbec zlé, že
máš strach z mužov. Prežila si traumatizujúce zážitky a tie na často na
ľuďoch niečo zanechajú. Najlepšie by podľa mňa bolo to riešiť so
psychológom, ktorý ti vie pomôcť zbaviť sa tvojho strachu a bližšie sa
s tebou o tvojich problémoch porozprávať. Určite by som sa na tvojom
mieste o tom skúsila aspoň porozprávať s maminou alebo niekým, komu
dôveruješ. Podpora blízkych je veľmi dôležitá 🙂 Ak chceš, môžeš nám
napísať aj do chatu. Prajem ti, aby si všetko zvládla a zostala silná.
