#3496

Anonym

    Emma, rovesnícka poradňa:

    Ahoj, Karolína, po tvojej osobnej zlej skúsenosti nie je vôbec zlé, že
    máš strach z mužov. Prežila si traumatizujúce zážitky a tie na často na
    ľuďoch niečo zanechajú. Najlepšie by podľa mňa bolo to riešiť so
    psychológom, ktorý ti vie pomôcť zbaviť sa tvojho strachu a bližšie sa
    s tebou o tvojich problémoch porozprávať. Určite by som sa na tvojom
    mieste o tom skúsila aspoň porozprávať s maminou alebo niekým, komu
    dôveruješ. Podpora blízkych je veľmi dôležitá 🙂 Ak chceš, môžeš nám
    napísať aj do chatu. Prajem ti, aby si všetko zvládla a zostala silná.