#3547

Anonym

    Emma, rovesnícka poradňa:

    Ahoj, Bob, podľa mňa je úplne v pohode, keď si ešte nemal žiaden
    vzťah, hlavne keď sme posledný rok strávili najviac času doma. Tento čas
    môžeš využiť na objavovanie samého seba, lebo aj vzťah k sebe samému je
    dôležitý. Myslím si, že je veľa dievčat, ktoré preferujú presne typ
    chlapca, akým si ty. Najlepšie je podľa mňa veľmi sa nad tým netrápiť a
    fungovať podľa svojho vnútorného hlasu, ak sa ti nejaké dievča páči a
    nemá priateľa, pozvi ju von 🙂 Držím palce