#3604

Anonym

    Emma, rovesnícka poradňa:

    Ahoj, Ľudmilka, hoci to môže znieť otrepane, najdôležitejšie je mať
    rada samú seba. Náš výzor nás niekedy zamotá do špirály, z ktorej
    nevieme uniknúť, a potom nemáme priestor na rozvoj našej osobnosti.
    Samozrejme, je dôležité byť šťastná vo svojom tele, no nemalo by to byť
    našou hlavnou náplňou života 🙂 Na vlasy môžeš skúsiť rôzne šampóny
    alebo, keďže kaderníčky sú už otvorené, nechať si urobiť nejaký nový
    učes, ktorý ťa môže oživit. Ak máš príliš vážne akné, určite by
    som navštívila dermatologyčku, ktorá ti vie pomôcť lekárenskými
    krémami, vodičkami alebo aj tabletkami. Môžeš do svojho denného
    harmonogramu zakomponovať nejaký šport (či už cvičenie v posilovni alebo
    doma, behanie etc.) alebo upraviť stravu, aby si jedla viac zdravých a
    výživných potravín. Nezabudni však, že je naozaj veľmi, veľmi
    dôležité prijať sa, taká aká si. Nakoniec aj tak záleží na tvojom
    vnútri ako na výzore 🙂 Držím palce.