Anonym
Emma, rovesnícka poradňa:
Ahoj, Ľudmilka, hoci to môže znieť otrepane, najdôležitejšie je mať
rada samú seba. Náš výzor nás niekedy zamotá do špirály, z ktorej
nevieme uniknúť, a potom nemáme priestor na rozvoj našej osobnosti.
Samozrejme, je dôležité byť šťastná vo svojom tele, no nemalo by to byť
našou hlavnou náplňou života 🙂 Na vlasy môžeš skúsiť rôzne šampóny
alebo, keďže kaderníčky sú už otvorené, nechať si urobiť nejaký nový
učes, ktorý ťa môže oživit. Ak máš príliš vážne akné, určite by
som navštívila dermatologyčku, ktorá ti vie pomôcť lekárenskými
krémami, vodičkami alebo aj tabletkami. Môžeš do svojho denného
harmonogramu zakomponovať nejaký šport (či už cvičenie v posilovni alebo
doma, behanie etc.) alebo upraviť stravu, aby si jedla viac zdravých a
výživných potravín. Nezabudni však, že je naozaj veľmi, veľmi
dôležité prijať sa, taká aká si. Nakoniec aj tak záleží na tvojom
vnútri ako na výzore 🙂 Držím palce.
