#3672

Anonym

    ?:

    Ahoj, práve sme v škole na občianskej náuke rozoberali podobné
    situácie a podľa zákona to je (neuveriteľne) v poriadku ak ti rodicia berú
    zarobené peniaze pokiaľ máš ako píšeš 17 a živia ťa. No verím, že po
    rozhovore s nimi sa na niečom dohodnete 😉