?:
Ahoj, práve sme v škole na občianskej náuke rozoberali podobné
situácie a podľa zákona to je (neuveriteľne) v poriadku ak ti rodicia berú
zarobené peniaze pokiaľ máš ako píšeš 17 a živia ťa. No verím, že po
rozhovore s nimi sa na niečom dohodnete 😉