Rudynko:
Ahoj, Eli. Určite to je v poriadku, ale iba vtedy, ak to chceš sama. Keď si o tom napríklad počula od kamarátok alebo na internete a máš pochybnosti, či by sa ti niečo také páčilo, radšej počkaj. A samozrejme všetko s mierou.