27. júna 2021 o 20:20
#3762
Anonym
Anonym:
Ahoj, v tejto dobe mi to už aj normálne príde aj keď je to trochu
smutné ale tak pokiaľ ste si dávali pozor a obidvaja ste to cítila tak ze
ste chceli tak to je v pohode, bud to budete brat ako skúsenosť alebo ako
trapas na každého to raz príde a je to normálna súčasť nášho
života:)
