#3762

Anonym

    Anonym:

    Ahoj, v tejto dobe mi to už aj normálne príde aj keď je to trochu
    smutné ale tak pokiaľ ste si dávali pozor a obidvaja ste to cítila tak ze
    ste chceli tak to je v pohode, bud to budete brat ako skúsenosť alebo ako
    trapas na každého to raz príde a je to normálna súčasť nášho
    života:)