27. októbra 2021 o 17:30
#3925
Anonym
Katka:
Ahoj Denisa, chcem sa ti poďakovať za to, že si sa odhodlala nám
napísať. Z tvojich slov cítim, že prežívaš zložité obdobie. Stratiť
najlepšiu kamarátku je ťažké. Keďže ste si boli dlhšiu dobu blízke,
povedz jej o tom, čo ťa trápi. O tvojich pocitoch a situácii, ktorá medzi
vami nastala. Mohlo by pomôcť vypočuť si druhú stranu príbehu pre
pochopenie jej správania. Budem ti držať palce, aby sa to vyriešilo.
