#3925

Anonym

    Katka:

    Ahoj Denisa, chcem sa ti poďakovať za to, že si sa odhodlala nám
    napísať. Z tvojich slov cítim, že prežívaš zložité obdobie. Stratiť
    najlepšiu kamarátku je ťažké. Keďže ste si boli dlhšiu dobu blízke,
    povedz jej o tom, čo ťa trápi. O tvojich pocitoch a situácii, ktorá medzi
    vami nastala. Mohlo by pomôcť vypočuť si druhú stranu príbehu pre
    pochopenie jej správania. Budem ti držať palce, aby sa to vyriešilo.