#4630

Anonym

    Mirinda:

    Ahoj, Zoja, ja som druháčka na strednej a s učiteľmi na ZŠ som to mala
    rovnako ako ty – mnohi pre mňa boli skoro ako kamaráti a na konci deviatky
    sa mi s nimi ťažko lúčilo. Ešte počas prvých mesiacov na strednej mi ZŠ
    niekedy chýbala… i mean, na ZŠ stráviš 9 rokov… niektorí sú síce
    radi, ze mozu vypadnut:D ale keď to boli dobré roky, je pochopitelne, ze na
    ZŠ nevieš len tak lahko zabudnut… Neviem či je to dobrá rada ? ale mne
    pomohol proste čas… Posmúť si, keď to tak cítiš, mozes si s učiteľmi
    sem tam dopisovat…(ja ich napr. pozdravím na Vianoce, Deň učiteľov…)
    Postupne si zvykneš na „nový život“ na SŠ a smútok odíde, fakt. 🙂
    Drzim palce!