3. novembra 2023 o 17:36
#4630
Anonym
Mirinda:
Ahoj, Zoja, ja som druháčka na strednej a s učiteľmi na ZŠ som to mala
rovnako ako ty – mnohi pre mňa boli skoro ako kamaráti a na konci deviatky
sa mi s nimi ťažko lúčilo. Ešte počas prvých mesiacov na strednej mi ZŠ
niekedy chýbala… i mean, na ZŠ stráviš 9 rokov… niektorí sú síce
radi, ze mozu vypadnut:D ale keď to boli dobré roky, je pochopitelne, ze na
ZŠ nevieš len tak lahko zabudnut… Neviem či je to dobrá rada ? ale mne
pomohol proste čas… Posmúť si, keď to tak cítiš, mozes si s učiteľmi
sem tam dopisovat…(ja ich napr. pozdravím na Vianoce, Deň učiteľov…)
Postupne si zvykneš na „nový život“ na SŠ a smútok odíde, fakt. 🙂
Drzim palce!
