13. júna 2024 o 8:20
#4930
Anonym
Anonym:
Ďakujem za ospravedlnenie. Ak chcete môžeme o tom v kľude a
s rešpektom diskutovať pretože ja s týmto nesúhlasím. „Ucitelia
jedndoucho musia byt taki aby ste mali motivaciu“, no, ja si myslím, že keď
sa niekto učí zo strachu, aby ho učitelia neponižovali, tak to nie je
motivovanie študentov ale vyvolávanie strachu v nich. Motivácia je
najlepšie ak je vnútorná a vychádza priamo zo študenta. Nemyslím si že je
lepšie mať prísnych učiteľov ktorí ponižujú a vyvolávajú strach
v študentoch, lebo potom je to len vzdelávanie zo strachu… Učím sa aby
učiteľka nehovorila toto, robím si úlohy aby ma neponižovali.. a toto sa mi
vôbec nepáči, aj keď viem že celý školský systém je nastavený
na tomto.
