#4930

Anonym

    Anonym:

    Ďakujem za ospravedlnenie. Ak chcete môžeme o tom v kľude a
    s rešpektom diskutovať pretože ja s týmto nesúhlasím. „Ucitelia
    jedndoucho musia byt taki aby ste mali motivaciu“, no, ja si myslím, že keď
    sa niekto učí zo strachu, aby ho učitelia neponižovali, tak to nie je
    motivovanie študentov ale vyvolávanie strachu v nich. Motivácia je
    najlepšie ak je vnútorná a vychádza priamo zo študenta. Nemyslím si že je
    lepšie mať prísnych učiteľov ktorí ponižujú a vyvolávajú strach
    v študentoch, lebo potom je to len vzdelávanie zo strachu… Učím sa aby
    učiteľka nehovorila toto, robím si úlohy aby ma neponižovali.. a toto sa mi
    vôbec nepáči, aj keď viem že celý školský systém je nastavený
    na tomto.