8. novembra 2024 o 15:52
#5070
Anonym
Mima:
Niekedy je lepšie vyjsť z komfortnej zóny a prihovoriť sa novým
ľuďom, lebo z toho môžu vzniknúť nové kamarátstva. Nie je však divné,
keď je človek sám alebo má len jedného kamaráta. Svoj čas by si mohla
využiť aj športovaním, kreatívne… Mohla by si sa s touto neistotou
zdôveriť aj svojej kamarátke.
