#5070

Anonym

    Mima:

    Niekedy je lepšie vyjsť z komfortnej zóny a prihovoriť sa novým
    ľuďom, lebo z toho môžu vzniknúť nové kamarátstva. Nie je však divné,
    keď je človek sám alebo má len jedného kamaráta. Svoj čas by si mohla
    využiť aj športovaním, kreatívne… Mohla by si sa s touto neistotou
    zdôveriť aj svojej kamarátke.