#5121

Anonym

    Nika:

    Ani ja nechápem Tvojich spolužiakov, trochu empatie z ich strany by
    nezaškodilo. No nimi sa netráp. Sústreď sa na ľudí, ktorí pri Tebe stoja.
    Pre Tvoju rodinu, pána farára aj pre nás na Poradni si bojovníčka!!
    Zázraky sa stávajú. Všetci Tí silno držíme palce a modlíme sa za Teba…
    A samozrejme sa neospravedlňuj, môžeš tu písať, koľko chceš, Poradňa
    je na to ❤️