#5161

Anonym

    Laci, rovesnícky poradca:

    Ahoj Terezka, tentokrát odpoviem ja. Ak mám byť úprimný, neviem, čo
    viac dodať k tomu, čo už bolo povedané. Môžem len zdôrazniť
    komunikáciu a popriať veľa šťastia. Čo však chcem povedať je, nestrácaj
    nádej. Ľudia a menia – možno sa zmení aj správanie tvojej babky voči
    tebe. Ale aj keby nie, nie je to tvoja vina. Vždy existuje cesta von. Možno ju
    budeš hľadať dlhšie, ako by si chcela, ale je tam. Dúfam, že sa tvoja
    situácia zlepší