16. augusta 2024 o 12:27
#5161
Anonym
Laci, rovesnícky poradca:
Ahoj Terezka, tentokrát odpoviem ja. Ak mám byť úprimný, neviem, čo
viac dodať k tomu, čo už bolo povedané. Môžem len zdôrazniť
komunikáciu a popriať veľa šťastia. Čo však chcem povedať je, nestrácaj
nádej. Ľudia a menia – možno sa zmení aj správanie tvojej babky voči
tebe. Ale aj keby nie, nie je to tvoja vina. Vždy existuje cesta von. Možno ju
budeš hľadať dlhšie, ako by si chcela, ale je tam. Dúfam, že sa tvoja
situácia zlepší
