9. decembra 2024 o 10:26
#5323
Anonym
Katka:
Ahoj, je to dosť neprijemne, že sa takto zmenil postoj tvojho blízkeho
človeka k tebe. Aj s tým, že si naozaj skvela kamarátka, ktorá mu veľmi
pomohla a podporila ho v ťažkých časoch. Chápem, že to ťa trápi.
Myslím si, že najlepším riešením je jednoducho sa ho opýtať, čo sa
stalo. Viem, že je to ťažké, keď ťa človek ignoruje, ale nikdy nevieme
čo sa skrýva za takýmto správaním človeka. Často sa stava, že si
myslime, že človek sa na nás hneva, ale on iba rieši niečo závažne vo
svojom živote. Môže sa stať, že je za tým aj niečo úplne iné, nikdy
nevieš. Ale keď sa opýtaš, vysvetlíš mu to ako sa cítiš, možno aj on sa
otvori a povie čo sa deje a už budeš môcť pracovať s jeho odpoveďou a
nielen so svojimi domnienkami. Držím ti palce:)
