#5323

Anonym

    Katka:

    Ahoj, je to dosť neprijemne, že sa takto zmenil postoj tvojho blízkeho
    človeka k tebe. Aj s tým, že si naozaj skvela kamarátka, ktorá mu veľmi
    pomohla a podporila ho v ťažkých časoch. Chápem, že to ťa trápi.
    Myslím si, že najlepším riešením je jednoducho sa ho opýtať, čo sa
    stalo. Viem, že je to ťažké, keď ťa človek ignoruje, ale nikdy nevieme
    čo sa skrýva za takýmto správaním človeka. Často sa stava, že si
    myslime, že človek sa na nás hneva, ale on iba rieši niečo závažne vo
    svojom živote. Môže sa stať, že je za tým aj niečo úplne iné, nikdy
    nevieš. Ale keď sa opýtaš, vysvetlíš mu to ako sa cítiš, možno aj on sa
    otvori a povie čo sa deje a už budeš môcť pracovať s jeho odpoveďou a
    nielen so svojimi domnienkami. Držím ti palce:)