#5406

Anonym

    Julkina mama:

    Dobrý deň prepáčte že tu píšem ako rodič Julky ale musím vám tu
    napísať že Julka dnes ráno o 7:34 zomrela v spánku na krvácanie do mozgu
    a v liste na rozlúčku mi napísala že to tu mám napísať. Ďakujem že ste
    jej spríjemnili jej posledné chvíle života. A v liste vám odkazuje že za
    ňou nemáte smútiť a užívať si život akokeby ste mali zajtra zomrieť.
    Zomrela smrťou akou si priala a to bez bolesti v spánku.