6. februára 2025 o 16:57
#5482
Anonym
Dominika, rovesnícka poradkyňa:
Ahoj Emka, skús ísť za učiteľkou napríklad po hodine a povedať jej,
že by si sa o niečom potrebovala porozprávať v súkromí. Myslím si, že
to pochopí a spoločne môžete nájsť riešenie. Určite na to nie si sama a
sú okolo teba ľudia, ktorí ti pomôžu. Pokojne môžeš kontaktovať aj
Linku detskej dôvery. Držím ti palce aby si situáciu čo najskôr
vyriešila.
