#5482

Anonym

    Dominika, rovesnícka poradkyňa:

    Ahoj Emka, skús ísť za učiteľkou napríklad po hodine a povedať jej,
    že by si sa o niečom potrebovala porozprávať v súkromí. Myslím si, že
    to pochopí a spoločne môžete nájsť riešenie. Určite na to nie si sama a
    sú okolo teba ľudia, ktorí ti pomôžu. Pokojne môžeš kontaktovať aj
    Linku detskej dôvery. Držím ti palce aby si situáciu čo najskôr
    vyriešila.