Blanka:
Podľa mňa je to normálne. Ja keď som bola malá tak som spravila kytice a dávala ich každému koho som stretla. Ja si myslím že možno ti ta teta bola sympatická tým pádom si mu dala tie kvietky. Ale to je iba môj názor.