Anonym
Tina, rovesnícka poradkyňa:
Ahoj Ninka, som rada že si sa nám rozhodla napísať do Rovesníckej
poradne. Určite to nie je príjemné mať nejaké veľké očakávania, ktoré
sa bohužial nesplnia. Aj keď si sklamaná nemala by si to vzdávať. Tým, že
si si precvičovala všetky tie testy a mala si nad toľko percent, koľko si
chcela, je skvelá vec. Stres robí veľa aj keď sa to nezdá. Nevadí, že sa
ti to nepodarilo. Možno si budeš myslieť, že celé tie hodiny učenia sa a
venovania tomu toľko času bolo zbytočné. Nemyslím si, že bolo. Aspoň si
si to precvičila a to je len a len dobre. Určite to nevzdávaj! Ak by si
potrebovala pomôcť alebo poradiť, neboj sa nám opäť napísať.
K dizpozícii ti je aj naša linka prostredníctvom mailu (odkazy@linkadeti.sk),
Skype (linkadeti), telefón (0907 401 749), alebo aj cez chat. Verím, že sa
budeš cítiť lepšie.
