#5577

Anonym

    UPJŠ študentky:

    Ahoj Maťko, ďakujeme za tvoju otázku a odvahu zdôveriť sa s problemom.
    V prvom rade by si mal spolužiakom povedať že ti ich správanie vadí. Ak ti
    neprestanú robiť zle zdover sa triednej učiteľke a svojim rodičom. Určite
    však na spolužiakov nekrič ani sa s nimi nepúšťaj do fyzickej potýčky,
    pravdepodobne by to celú situalciu len zhoršilo. Ak by si ešte niečo
    v budúcnosti potrebovať – kľudne sa nám opäť ozvi.