24. apríla 2025 o 10:18
#5577
Anonym
UPJŠ študentky:
Ahoj Maťko, ďakujeme za tvoju otázku a odvahu zdôveriť sa s problemom.
V prvom rade by si mal spolužiakom povedať že ti ich správanie vadí. Ak ti
neprestanú robiť zle zdover sa triednej učiteľke a svojim rodičom. Určite
však na spolužiakov nekrič ani sa s nimi nepúšťaj do fyzickej potýčky,
pravdepodobne by to celú situalciu len zhoršilo. Ak by si ešte niečo
v budúcnosti potrebovať – kľudne sa nám opäť ozvi.
