Anonym
Neznámy poradca:
Ahoj, fakt sa neboj, aj ja som sa tak cítila keď som mala 15 – 16 tiež
som rozmýšľala či som vôbec na chlapcov lebo sa mi ešte nikto nikdy
nepáčil (resp. mala som 1–2 crushes ale dopadlo to presne tak ako ty
píšeš) alebo som sa bála že nie som dosť pekná, dosť komunikatívna toto
tamto. Môjho frajera som stretla úplne náhodou až keď som mala 18 ale
stálo za to čakať. :3 Hlavne sa snaž nemať tie myšlienky že nie si
enough… Si! A raz si nájdeš toho pravého (alebo on teba). Viem, že
niekedy to môže byť také že už by si si niekoho aj chcela nájsť ale
neboj sa, v tomto veku (aj kebyže máš 17, 18, 19) je úplne ok byť single.
Sústreď sa na seba, hobby, kamarátov, školu… Ako píše Saška príde to,
keď to budeš najmenej čakať (je to klišé ale pravda). :3
