22. mája 2025 o 23:06
#5618
Anonym
Neznámy poradca:
Ahoj taktiež gratulujem, že ťa prijali si šikovná nevadí že sa ti to
podarilo až na odvolanie ale počuj na nič také ako znamenia alebo „Tu ma
zobrali hneď, „privítali“ a na tejto škole až na odvolanie takže sa
musím uskromniť a ísť na tú kde ma zobrali hneď“ nemysli, je to tvoja
buducnosť nie tvojho otca takže si poriadne premysli kde by sa ti viac
páčilo pozri si stránky, soc. siete tých škôl alebo sa opýtaj niekoho kto
tam chodí ako tam je a rozhodni sa podla srdiečka/rozumu čo už chceš drzím
palce nech sa rozhodneš akokoľvek bude dobre!
