#5618

Anonym

    Neznámy poradca:

    Ahoj taktiež gratulujem, že ťa prijali si šikovná nevadí že sa ti to
    podarilo až na odvolanie ale počuj na nič také ako znamenia alebo „Tu ma
    zobrali hneď, „privítali“ a na tejto škole až na odvolanie takže sa
    musím uskromniť a ísť na tú kde ma zobrali hneď“ nemysli, je to tvoja
    buducnosť nie tvojho otca takže si poriadne premysli kde by sa ti viac
    páčilo pozri si stránky, soc. siete tých škôl alebo sa opýtaj niekoho kto
    tam chodí ako tam je a rozhodni sa podla srdiečka/rozumu čo už chceš drzím
    palce nech sa rozhodneš akokoľvek bude dobre!