#5643

Anonym

    Anonymka:

    Ahoj ja som taká ako ty, tiež nenosím mejkap ani šaty a rada chodím
    v teniskách. Som rada že som niekoho našla ako ja. Je to podľa mňa úplne
    v pohode. Bohužial, s dnešnými ľuďmi sa niekedy nedá nič urobiť, no
    pamätaj si že dôležité je, že ty sa v oblečení cítiš dobre a
    príjemne.