Neznámy poradca:
Ahoj ja mám tiež 13, mňa sa mamina keď mi začali rásť prsia (mala som
10) spýtala, či chcem nosiť podprsenku ale nenútila ma do toho ani
nezakazovala. Ja mám zatiaľ dosť malé prsia, preto nenosím podprsenky
s košíčkami, iba také tie „športové“