#5718

Anonym

    Neznámy poradca:

    Ahoj ja mám tiež 13, mňa sa mamina keď mi začali rásť prsia (mala som
    10) spýtala, či chcem nosiť podprsenku ale nenútila ma do toho ani
    nezakazovala. Ja mám zatiaľ dosť malé prsia, preto nenosím podprsenky
    s košíčkami, iba také tie „športové“