#5748

Anonym

    Terezka:

    Ahojte. Ďakujem za odpovede. Včera mi prišlo že poisťovňa mi schválila
    lieky aj štát mi ich preplatí. Uvidim či záberu. Brat je na tom čoraz
    horšie. Rodičia to nechcú vidieť. Viem že je malé percento že lieky
    záberu ale ja chcem to vyskúšať. Dnes tu boli z červeného nosa takže mi
    trochu zlepšili náladu.