1. septembra 2025 o 17:23
#5775
Anonym
Mimi, rovesnícka poradkyňa:
Ahoj Zoja, som rada, že si napísala do rovesníckej poradne. Rozumiem, že
zo začiatku školského roka na teba ide úzkosť, lebo v škole trávime
väčšinu nášho času a každému záleží na dobrých vzťahoch. Skús sa
svojich kamarátok opýtať, aj keď už s niekým sedia, či sa nemôžete
striedať, aby si nesedela celý čas sama iba ty. Aj keď je to frustrujúce
nemať v triede dobrých kamarátov, neboj sa vytrvať priateľstva aj mimo
svojej triedy. Môžeš sa prihlásiť na nejaký krúžok, kde by si spoznala
nových ľudí. Veľmi ti držím palce, a dúfam, že tento školský rok
bude lepší.
