#5775

Anonym

    Mimi, rovesnícka poradkyňa:

    Ahoj Zoja, som rada, že si napísala do rovesníckej poradne. Rozumiem, že
    zo začiatku školského roka na teba ide úzkosť, lebo v škole trávime
    väčšinu nášho času a každému záleží na dobrých vzťahoch. Skús sa
    svojich kamarátok opýtať, aj keď už s niekým sedia, či sa nemôžete
    striedať, aby si nesedela celý čas sama iba ty. Aj keď je to frustrujúce
    nemať v triede dobrých kamarátov, neboj sa vytrvať priateľstva aj mimo
    svojej triedy. Môžeš sa prihlásiť na nejaký krúžok, kde by si spoznala
    nových ľudí. Veľmi ti držím palce, a dúfam, že tento školský rok
    bude lepší.