#5849

Anonym

    Laura, rovesnícka poradkyňa:

    Ahoj Diana,som veľmi rada že si napísala a vážim si to. Tvoji rodičia
    to s tebou určite nemyslia zle, aj keď sa ti to tak môže javiť, pretože
    v budúcnosti môžeš mať zdravotné problémy, snažia sa tomu predísť aby
    si sa mala dobre. Odporúčam sa Ti pozrieť na stránku, ktorá ti vyráta
    „ideálnu“ váhu na tvoj vek a výšku (samozrejme že to nemusí byť úplne
    presné). Verím, že si s tým ty a tovji rodičia poradíte.