#5860

Anonym

    Tami:

    Spravila som krok a povedala som to mamine, aj keď som sa veľmi bála. Jej
    reakcia ma veľmi zaskočila a zranila. Nečakala som, že bude reagovať tak
    zle a že mi bude škaredo nadávať – že som sprostá, že som úplne
    chorá na hlavu, že som jej to nepovedala skôr, že som zlyhala a podobne.
    Zobrala som sa s plačom do svojej izby a začala som si vyčítať, že som to
    vôbec povedala, a hovorila som si o sebe nie veľmi pekné veci. Asi o hodinu
    neskôr mama niekam odišla, vôbec som nevedela kam. Keď sa vrátila domov,
    povedala mi, že bola urobiť poriadok s nevlastným otcom a že sa mu
    vyhrážala políciou, ak by sa ma ešte niekedy dotkol. Ja som však ešte
    nebola v poriadku, znova som sa rozplakala a ona mi za to začala nadávať,
    že som padavka a že stále revem. Pohádali sme sa a teraz sa nerozprávame.
    Ja som sa akoby uzavrela do seba a to mojim úzkostiam zrovna veľmi nepomáha.
    Začínam si všetko vyčítať – každú jednu vec, aj každé jedno sústo
    jedla – a škaredo si nadávam.