18. marca 2026 o 17:46
#7080
Olívia
Ahoj. Síce je to už dlhšia doba čo si to sem napísal, dúfam že si v poriadku. Určite tým myšlienkam nepodľahni. život je veľmi vzácny a možno to tak necítiš, si na tomto svete potrebný. Je to ťažká situácia a úplne ťa chápem, tiež som si tým podobným prešla. Určite sa niekomu dôveryhodnému zver. Si na tomto svete potrebný a určite ťa ešte čaká plno krásneho. Držím ti palce
