#7093

Karolína rovesnícká poradkyňa :

    Ahoj, ďakujem, že si napísala na rovesnicku poradňu a rozhodla sa urobiť tento krok. To, čo prežívaš, nie je maličkosť keď sa pridá úzkosť, nespavosť a strata chuti do jedla, telo aj hlava sú proste vyčerpané.
    Chcem ti povedať jednu dôležitú vec nie si na príťaž. To že sa tak cítiš je skôr dôsledok toho ako si vyčerpaná. Úzkosť vie človeku dosť skresliť pohľad na seba aj na vzťahy.
    Nemusíš to zvládať sama ani hrať že je všetko v poriadku.
    Možno by bol dobrý prvý malý krok skúsiť nájsť aspoň jedného človeka ktorému by si povedala aspoň kúsok z toho nemusí to byť hneď všetko. Niekto z rodiny ,učiteľ, školský psychológ.
    Môžeš sa obrátiť aj na našu
    linku detskej dôvery prostredníctvom prostredníctvom chatu, mailu alebo
    telefónu, kde sa môžeš poradiť s odborníkmi, ktorí ti radi pomôžu.
    Veľmi ti držím palce a dúfam, že sa tvoja situácia čoskoro zlepší.