#2085

Anonym

    Evi:

    Možno je to len dočasný pocit.Aj ja som taky mala,kvôli nátlaku
    spoločnosti.Di­evčatá v triede mali frajera a mne sa stále nikto
    nepáčil.Ani teraz nepáči ale to je v pohode.Ak si 100% o sebe
    presvedčená že si lezba tak sa s tým asi treba len vyrovnať ale ak máš
    len nejake pochybnosti o tom,že nechceš byt predsa sa to môže ešte
    zmeniť.