#2207

Anonym

    Linka detskej dôvery:

    Ahoj Tomáš,je to smola, že si si zlomil prst na začiatku prázdnin.
    V každom prípade by si mal ísť k lekárovi, lebo len on zistí, či je
    skutočne zlomený. Dnes už je možné liečiť zlomeniny nielen sadrou, ale aj
    rôznymi ortézami. To však musí určiť lekár. Neošetrená a neliečená
    zlomenina Ti môže robiť problémy celý ďalší život. Prst môže ostať
    deformovaný, možno ním nebudeš môcť hýbať a teda nebude plniť svoju
    funkciu. A to by bolo určite horšie ako niekoľko týždňov ho mať
    v sadre. A možno ani nie je zlomený. Ale to môže zistiť len lekár. Preto
    choď k nemu čo najskôr. Prajem Ti napriek tomu pekné prázdniny. Linka
    detskej dôvery