30. októbra 2019 o 20:28
#2276
Anonym
Viktória-rovesnícka poradkyňa:
Ahoj Anička. Chápem ,že škola môže byť niekedy náročná na čas, čo
určite poznajú aj tvoji kamaráti. Skús sa s nimi o tom otvorene
porozprávať a možno aj oni mali pred časom takéto ťažkosti a pochopia to.
Úprimným rozhovorom sa dá vysvetliť veľa vecí. Ak máš niekedy problém
vyhovieť priateľom/rodine, tak si skús všetko zapisovať do diára. Napr.
čas odkedy dokedy čo budeš robiť, zaznamenávať si čo ťa kedy čaká a
tak sa dohadovať aj s priateľmi kedy by ti vyhovovalo tráviť s nimi čas.
Dúfam že ti táto rada pomôže. Držím ti palce.
