#2276

Anonym

    Viktória-rovesnícka poradkyňa:

    Ahoj Anička. Chápem ,že škola môže byť niekedy náročná na čas, čo
    určite poznajú aj tvoji kamaráti. Skús sa s nimi o tom otvorene
    porozprávať a možno aj oni mali pred časom takéto ťažkosti a pochopia to.
    Úprimným rozhovorom sa dá vysvetliť veľa vecí. Ak máš niekedy problém
    vyhovieť priateľom/rodine, tak si skús všetko zapisovať do diára. Napr.
    čas odkedy dokedy čo budeš robiť, zaznamenávať si čo ťa kedy čaká a
    tak sa dohadovať aj s priateľmi kedy by ti vyhovovalo tráviť s nimi čas.
    Dúfam že ti táto rada pomôže. Držím ti palce.