#2399

Anonym

    Anicka:

    Keď si mladšia tak ťa to trápi (neboj sa aj mňa to trápilo) časom ale
    zistíš že je oveľa vačšia výhoda mať menšie prsia ako vačšie. Máš
    menšiu záťaž, môžeš viac športovať a aj oveľa jednoduchšie ako
    dievčatá z vačším poprsím. Okrem toho sa neustále vyvíjaš takže
    nevieš ako tvoje prsia budú vyzerať keď budeš staršia alebo dospelá.