24. januára 2020 o 13:55
#2462
Anonym
Nika:
Ahoj Sara, situácia, v ktorej sa nachádzaš, je veľmi vážna. Určite mu
neposielaj nijaké ďalšie fotky a nekomunikuj s ním. Povedz o tom niekomu
dospelému, ktorému dôveruješ. Ak sa veľmi hanbíš, môžeš to povedať
nejakej dobrej kamarátke alebo kamarátovi a s ňou či s ním to môžete
spoločne povedať dospelej osobe. Ak došlo k zverejneniu fotografií, ktoré
si si nepriala, aby zverejnil, treba to nahlásiť na polícii, keďže takéto
konanie môže naplniť skutkovú podstatu trestného činu. Držím
ti palce.
