#2535

Anonym

    Nika:

    Ahoj Jana, chápem, že Ťa to trápi. Najlepšie je pravidelne si vložky
    alebo tampóny vymieňať, preto si ich nezabudni zobrať dostatočné
    množstvo. Počas prestávky si potom môžeš vložku alebo tampón vymeniť.
    Ak prestávku nebudete mať, buď jednoducho nebudeš robiť nič, alebo
    v prípade, že by si si veľmi naliehavo potrebovala vymeniť vložku či
    tampón, môžeš požiadať vodiča o zastavenie. Na dôvod sa Ťa asi pýtať
    nebude, no keby taká situácia nastala a Ty by si sa veľmi hanbila mu to
    povedať, môžeš mu povedať, že si vypila veľa vody a potrebuješ ísť
    súrne na malú potrebu. Odporúčam Ti dať si tmavé nohavice a dlhé tričko,
    prípadne mikinu, ktorú si v prípade potreby uviažeš okolo pása tak, aby
    Ti zakrývala zadok. Ak chceš mať ešte väčšiu istotu, môžeš si dať dve
    nohavičky. Keby sa Ti aj stalo, že pretečieš, prípadné posmešky a
    poznámky si neber príliš k srdcu. Ak by sa Ti niekto za to posmieval, tak
    má problém dotyčný človek, nie Ty. Držím Ti palce.