#2579

Anonym

    Erika-rovesnícka poradkyňa:

    Ahoj, každý má v škole problémy a najčastejšie sú to kamaráti.
    Väčšina ich berie ako samozrejmosť, no nie vždy. Nadväzovať kamaratstva
    je ťažké nakoľko každý z nás je odlišný. Skús maličkosťami
    (pochvala,roz­hovor..)alebo si môžeš nájsť krúžok.Ak nechceš, alebo
    nevidíš v tom ďalší zmysel (zlý kolektív) skús porozmýšľať o zmene
    prostredia. Verím, že sa ti podarí nájsť to správne riešenie v škole a
    priateľstvach♡.