#2679

Anonym

    Majka, rovesnícky poradca:

    Ahoj Šárka, Tento stav veľa z nás už zažilo. Je to prechodné obdobie
    ktoré netrvá chvíľu. Keď chceš aby toto obdobie zmizlo čo
    najrýchlejšie, musíš si nájsť aktivitu ktorá ťa baví. Môže to byť
    kreslenie, počúvanie hudby, robiť v záhrade, čítať knihy, chodiť na
    prechádzky alebo si zavolať s kamarátmi. Proste najaka aktivita co ta bude
    napĺňať, ktorej sa budeš venovať a nebudeš myslieť na to že ti niečo
    chýba. Dúfam že ti bude lepšie, držíme palce. Ahoj.