10. mája 2020 o 15:38
#2728
Anonym
Nika:
Ahoj Viky, je veľmi pekné, že chceš kamarátke pomôcť. Chápem, že sa
jej snažíš dohovárať atď., ale v prvom rade si to musí uvedomiť ona
sama, že takýto chalan si ju nezaslúži. Kým si to ona sama neuvedomí tak
neurobíš nič. Môžeš sa jej snažiť vysvetliť, prečo si to myslíš.
Držím vám obom palce a netráp sa, už sa to nejako vyrieši.
