16. mája 2020 o 8:41
#2741
Anonym
Nika:
Ahoj, chápem, že je to pre teba dôležité. Najdôležitejšie je podľa
mňa otvorene komunikovať. Skús rodičov presvedčiť, že už nie si dieťa,
veď máš už 17 a je to pre teba veľmi dôležité. Nekrič, neodúvaj sa,
neurážaj rodičov. Snaž sa ich presvedčiť a trvaj na svojom, ale pokojne a
slušne. Ak ťa rodičia predsa len nepustia, pamätaj, že príležitostí bude
ešte dosť a majú na to určite svoje dôvody. Prajem ti veľa šťastia.
