#2843

Anonym

    Nika:

    Ahoj Peter, rozumiem, že ťa to trápi. Odporúčala by som ti zamyslieť sa
    nad tým, prečo to robíš, aké pocity ti to prináša, čo ťa k tomu vedie.
    Odporúčala by som ti vyplniť si čas nejakými aktivitami, aby si na to
    nemyslel. Prípadne môžeš ísť medzi ľudí, čo ťa privedie na iné
    myšlienky. Môžeš využiť aj chat alebo email tejto linky. Prajem ti veľa
    šťastia.