#2851

Anonym

    Mia, rovesnícka poradkyňa:

    Ahoj, úplne ťa chápem, že takéto slová od najlepšej kamarátky zabolia
    a rozhodne ti ich kamarátka nemala povedať. Treba sa však zamyslieť nad
    tým, či ona sama nebola z niečoho podráždená alebo nahnevaná a preto
    takto zareagovala. Možno si aktuálne prechádza náročnejším obdobím a len
    ti o tom nepovedala. Nechala by som si v prvom rade trochu času, nech obe
    vychladnete a nepoviete si ešte zraňujúcejšie veci. Potom by som sa jej
    však skúsila na dané slová spýtať a celkovo sa s ňou porozprávať a
    ktovie, možno si to všetko vysvetlíte. Ak by sa k tebe však táto
    kamarátka správala rovnako aj naďalej, je dôležité zamyslieť sa nad tým,
    či ju ďalej môžeš považovať za kamarátku. Nikto z nás by nemal mať
    v živote ľudí, ktorí ho robia nešťastným. Držím ti palce.