21. septembra 2020 o 16:02
#2945
Anonym
Mia, rovesnícka poradkyňa:
Ahoj Vani, hladovať rozhodne nie je zdravé, dokonca to dlhodobo môže byť
veľmi nebezpečné. Ľudia, ktorí dlhodobo hladujú, mávajú často problémy
s trávením, sú malátni, bledí, slabí, ubúdajú im svaly. Naše telo
potrebuje výživu na to, aby mohlo správne fungovať – a to nielen svaly,
ale aj mozog. Hladovanie by som teda rozhodne neodporúčala.
